Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Ze stránek koz.hron.eu/cz/menu/actual

12.10.09  fenečka RR bude doma. Fenečka bude dnes ve 16:00 v Brně předána původní majitelce. Fenečka se jmenuje Antara. Děkujeme jmenovitě paní Renatě Mastné za nabídku domácího depozitáře a Markétě Kubíčkové za uveřejnění fenky na webových stránkách RR v nouzi.

Další velké poděkování patří nálezkyním sestrám paní R. Dvořákové a Kurkové, kterým nebyl osud Antary lhostejný a pomohli ji. Poskytli ji dočasně domov, krmili ji a navštívili veterináře.

 

11.10.09  fotky nalezené feny ridgebacka jsou umístěna na http://koz-mokra.rajce.idnes.cz/. V levém uchu má tetování 1101. Fenka dnes podstoupila veterinární vyšetření a dostala antibiotika. Fenka je moc hodná, snáší se s ostatními psy a je zvyklá být v bytě. Nyní je fenka umístěna v domácím depozitáři v Litomyšli.

 

10.10.09  URGENTNÍ: hledáme původní majitele a domácí depozitář pro nalezenou fenku ridgebacka. Fenečka má cca 10 let a potřebuje být v domácím prostředí, v teple. Pokud by jste mohli fenečce dočasně pomoci, prosím volejte na  607 142 145.
Fenečka byla nalezena na dalnici směrem na Rosice. Je tetováná. Čipovaná není. Nálezci se pokusí kontaktovat CHS  a jejího majitele. Zítra bude fenečka prohlídnuta na veterinární klinice.