Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod

22. 11. 2009

Buďte i Vy při zrodu Kynologického klubu v Rosicích a změňte tak nedělní rána na aktivní kontakt Vás a Vašeho psa, zároveň se něco naučíte, zlepší se často komunikace a vztah mezi pánem a psem, je to výborná možnost socializace psa, jak staršího tak štěňátek.
Nic neumíte ani Vy ani Váš pes? No a proto se to přeci chcete naučit, i Vy jste vítáni a možná hlavně Vy.
Máte již nějaké zkoušky, nebo se na ně chystáte, výborně, ani Vy nejste sami a více hlav spíš vymyslí, jak na toho Vašeho pejska, aby ho to bavilo a Vy ty zkoušky zvládli.

Ale jak jsem již psala, vše je teprve v zárodku, cvičí se zatím každou neděli na kolbišti, začátečníci v 9 hodin ráno, pokročilí v 10 hodin.

Přijďte se nezávazně podívat.

Kynologický klub bude Základní organizací MSKS (Moravskosleszkého kynologického svazu) a tedy členové ZKO Rosice bude členy MSKS a tím způsobilí k vykonání zkoušek z poslušnosti (např. ZZO, BH, ZOP, ZM ...)

Proto je samozřejmostí členský poplatek, o kterém Vás rádi informují "organizároři, zřizovatalé"... nerada bych tu uváděla něco na nepravou míru, proto je nejlepší přijít a sami posoudit.

Zatím jsme v pokročilých cvičili podle zkoušky ZZO, ale nelekejte se, netřeba být na této úrovni, vše se učíme. Pejskové jsou roztěkaní... Chce to čas.

Stále hledáme pozemek k pronájmu nebo koupi, protože prostory kolbiště jsou prozatimní a bylo by fajn mít se kam schovat, kde uvařit čaj, mít uložené věci, postavit odkladačky pro psy právě necvičící ... Víte o něčem, nabídněte

Díky za pozornost a těším se na setkání
Kristýna a polobulice, webmaster

PS: výcvik jistě nemine ani pejsky v kotcích, jistě to zvýší jejich šance na umístění, budou-li mít, alespoň základní poslušnost.